Vyhľadávanie:

Hotel *** SOREA Máj

Web: www.sorea.sk
E-mail: maj@sorea.sk
Tel: +421/44/520 8100
Mesto: Liptovský Ján
PSČ: 032 03
Hotel *** SOREA Máj

 

Hotel SOREA *** Máj je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Hotel leží na konci historickej obce Liptovský Ján. Interiér a exteriér hotela je vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno-ozdravovacie pobyty. Súčasťou areálu hotela je aj známe termálne kúpalisko SOREA s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 28°C, minigolf ako aj priestory pre plážový volejbal. Na svoje si prídu aj obdivovatelia kultúrnych pamiatok a milovníci cykloturistiky.

Hotel SOREA *** Máj ponúka ubytovanie v moderne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách, apartmánoch a izbách pre imobilných klientov.

Najväčším lákadlom hotela je vnútorný bazén s termálnou vodou s teplotou 28°C. Voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová. Pravidelný pohyb vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a dobrý spánok. Wellness zónu hotela ďalej dopĺňa sauna, masáže, relaxačné kúpele, fitness centrum.

Voľný čas dospelých klientov spríjemní biliard, stolný tenis, stolný futbal, elektronické šípky, široký výber spoločenských hier, pre deti je k dispozícii priestranný detský kútik.  

Ponuky člena Hotel *** SOREA Máj

Termal Raj

dsc_9470.jpgBazény: plavecký (dĺžka 50 m, šírka 18 m), detský bazén, bazén s fontánou (kruhový bazén s priemerom 8 m), sedací bazén (kruhový bazén s priemerom 5 m). Animácie, atrakcie, bufet, bar, masáže.

Termálny bazén

bazen-_06.jpgDva vnútorné bazény: plavecký a detský s bezbariérovým vstupom. Vnútorný bazén s termálnou vodou s teplotou 28 °C., voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová.