Vyhľadávanie:

Hotel *** STRACHANOVKA

Web: www.strachanovka.sk
E-mail: info@strachanovka.sk
Tel: +421 445 263 333
        +421 907 465 567
Adresa: Jánska dolina 494
Mesto: Liptovský Ján
PSČ: 032 03
GPS súradnice: N: 49.037048, E: 19.674014
Hotel *** STRACHANOVKA

 

 

Strachanovka*** - hotel Liptovský Ján sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Tento región je známy svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych ale aj na lyžovanie, cykloturistiku, skialpinizmus a vodné športy.
Štýlový drevený hotel Vám ponúka atraktívne ubytovanie za ľudové ceny.

Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality vám ponúka naša útulná reštaurácia s detským kútikom a letnou terasou. Na regeneráciu a relax Vám poslúži relax centrum – Rusnácka Baňa. Strachanovka*** - hotel Liptovský Ján poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov (indoor-outdoor), eventov a kompletných cateringov.

Strachanovka Vám ponúka extrakt všetkého Slovenského.

Ubytovanie

Strachanovka*** - hotel Liptovský Ján Vám ponúka ubytovanie v 14 dvojlôžkových izbách, 6 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 2 rodinných izbách s možnosťou prístelky, 1 apartmáne, 1 dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a vírivou vaňou, 1 bezbariérovej izbe.

Izby sú vybavené satelitnou TV, bezplatným pripojením na internet, spcha, WC. V apartmáne sa nadchádza LCD, DVD, obývačka, spálňa, výrivka, kúpeľňa, WC. V priestoroch hotela sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží, lyžiarok a bicyklov. Pre hotelových hostí je pripravená aj "Rusnácka baňa". Pred hotelom sa nachádza parkovisko, monitorované kamerovým systémom.

Wellness

Pozývame Vás odýchnuť si do "Rusnáckej bane", kde si môžete vychutnať účinky fínskej sauny, bylinkovej parnej sauny, nechať sa vymasírovať vo výrivej vani, schladiť sa v "kadi" s ľadovou vodou a oddychovať pri krbovom ohni za sprievodu príjemnej hudby.

Kongres

Kongresová miestnosť s kapacitou 30 - 40 miest je vhodná na firemné stretnutia, školenia, menšie rodinné oslavy a iné spoločenské udalosti. K dispozícii je dataprojektor, premietacie plátno, flipchart, ozvučenie.

Ponuky člena Hotel *** STRACHANOVKA

A: SPEED CARVING - prvýkrát v Liptove

woodcarving_print-01.jpgVyrezávanie drevených sôch motorovou pílou. Dražba sôch. Výťažok sa venuje ZŠ s MŠ v Liptovskom Jáne. Ľudová hudba Zamiškovci, atrakcie, DJ, krst Strachanovice 42%, koncert hudobnej skupiny ŠČAMBA .

Živá ľudová hudba

plagat_koliba_drevo_n.jpgPosedenie pri živej ľudovej hudbe