Vyhľadávanie:

Členovia

Agentúra PANTER

logo_panter.jpgZameranie agentúry je REKLAMA a ZÁBAVA plus Požičovňa kostýmov a predaj karnevalového a párty sortimentu. Nehľadajte kade-tade, hľadajte u nás! Možno sme váš budúci univerzálny partner :-)

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***

hotel.jpgHotel poskytuje jedinečné spojenie moderného dizajnu a vybavenia, vysokého komfortu a kvalitných služieb, ktoré uspokoja náročné požiadavky klientov. Komplex Alexandra Wellness Hotela je miestom pre Váš oddych.

Apartmánový dom MARTHA

dsc_5986.jpgUbytovanie v krásnych štýlovo zariadených apartmánoch. K dispozícii aj apartmány orientované na juh s vlastným balkónom. Parkovanie priamo v areáli objektu. Veľká záhrada s altánkom a detským ihriskom v tichej časti Lipt. Jána.

Hotel ** SOREA Ďumbier

dumbier-celny-pohlad.jpgHotel SOREA Ďumbier je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom".

Hotel *** SOREA Máj

bazen-_012.jpgHotel vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno-ozdravovacie pobyty. Hotel má vnútorný termálny bazén a súčasťou areálu je známe termálne kúpalisko SOREA. Teplota vody je 28°C.

Hotel *** STRACHANOVKA

pict0444.jpgHotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov.

Hotel BYSTRÁ kúpeľno-rehabilitačný ústav MV SR

bystra.jpgKúpeľno – rehabilitačný ústav Ministerstva vnútra Slovenskej republiky BYSTRÁ je situovaný v prostredí Národného parku Nízke Tatry v Jánskej doline v nadmorskej výške 672 mnm.

Hotel**** LIPTOVSKÝ DVOR

1.jpgHotel**** Liptovský Dvor bol v roku 2008 prestížne ocenený od Hospodárskych novín a konferencie Hotel & Gourmet Forum ako NAJLEPŠÍ HOTELOVÝ KONCEPT ROKA 2008.

MINI SLOVENSKO - ASKP, o.z.

^f78f4263f216160cdcf65b5383298fad46e0921a6f15efe7c5^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpgPrvá myšlienka na tvorbu miniatúr vznikla v roku 1993. Vytvorili sme prvé miniatúry, pri ktorých sme sa zdokonaľovali v používaní vhodných materiálov. Na základe týchto skúseností sme v roku 2005 zhotovili model Urbanovej veže v Košiciach.

Obec LIPTOVSKÝ JÁN

c.jpgLiptovský Ján sa nachádza v prekrásnom prostredí predhoria Nízkych Tatier, južne od toku rieky Váh, v nadmorskej výške 635-650 m.n.m.

Penzión AUREL

aurel.jpgPenzión Aurel leží v centre obce Liptovský Ján v zátiší, ktorým preteká horský potok Štiavnica. Návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v 6 štýlovo zariadených izbách s celkovou kapacitou 20 až 24 osôb.

Penzión DIPLOMAT

bez-nazvu-1.jpgPenzión Diplomat Vám ponúka ubytovanie s veľkou záhradou, s možnosťou využitia detského ihriska, altánka s ohniskom a grilom, parkovanie priamo v areáli, bezplatné WIFI pripojenie. Penzión je miestom pre váš oddych s celou rodinou.

Relax hotel*** AVENA

hotel_avena_000.jpgRekondično-rehabilitačné zariadenie Relax Hotel*** Avena s kapacitou 160 - 180 lôžok je situované v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján.

STANIŠOVSKÁ JASKYŇA

c.jpgJediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dokonalý zážitok zažijete pri objavovaní čarovného podzemia so sprievodcami - jaskyniarmi.

Tradičná čínska terapia

hlava.jpgDiagnostika zdravotného stavu, liečenie zdravotných problémov a ich príčin tradičnými čínskymi metódami.

Ubytovanie a Bistro u Koníka

u-konika.jpgBistro U Koníka sa nachádza v Nízkych Tatrách, v TOP regióne LIPTOV-TATRY, na hranici Národného Parku Nízke Tatry, priamo v centre starej časti Liptovského Jána, atraktívnej celoročnej turistickej a kúpeľnej oblasti.

Ubytovanie MARTUŠKA

dsc_6682.jpgVeľká záhrada s altánkom a detským ihriskom v tichej časti Lipt. Jána pri potoku. Parkovanie priamo v areáli. Možnosť samostatného pripravovania jedál v plne vybavených kuchynkách.Bezplatné WiFi pripojenie.

Villa VICTORIA

villavictoria-zmensena-na-baner.jpgVilla Victoria je zariadenie priateľské k deťom a ich rodičom, s veľkým trávnatým dvorom s množstvom atrakcií (pieskovisko, šmykľavka, hojdačky, trampolína...) V interiéri detský kútik s množstvom hračiek.