Vyhľadávanie:

Fórum

Toto fórum slúži na komunikáciu s Občianskym združením Jánska dolina, na poskytovanie všeobecných informácií o Liptovskom Jáne a Jánskej doline z hľadiska turizmu, na posielanie príspevkov, pochvál, poďakovaní, ale aj negatívnych pripomienok a postrehov všetkých návštevníkov našej obce a doliny. Preto vás prosíme, aby ste vaše otázky a požiadavky ohľadom cenníkov, ubytovania, stravovania a ďalších konkrétnych služieb adresovali priamo na príslušné ubytovacie alebo iné zariadenie, ktorého kontaktné informácie (tel., mail, web) nájdete v menu ČLENOVIA.

Ďakujeme.

Predmet: *
Meno: *
Email: *
Text: *
cens pobytu, meno: Jiří Bárta, e-mail: barta.jiri@homecity.cz
dátum: 16.02.2012 17:02:35

Dobrý den,
ještě před rekonstrukcí Vašeho hotelu jsem v něm s manželkou a malým pudlíkem několikrát trávil týdenní dovolenou v apartmánu (aby případné zaštěkání nerušilo hosty v sousedních izbách). Také letos (v červnu nebo v září - mimo sezónu - jsme oba senioři) bychom se rádi vrátili do jistě krásného nového hotelu, ale máme obavu, že díky jeho komfortu se cena pobytu oproti původní ceně výrazně zvýšila. Můžete nám, prosím, poslat cenník ubytování a polopenze ?
S pozdravem
J. a L. Bártovi, Ostrava, ČR

Cenník, meno: Ilavská, e-mail: ilavska.m@hemosvit.sk
dátum: 14.02.2012 17:03:29

prosím o zaslanie cenníka za ubytovanie na 2 noci spolu s wellnes, ďakujem, ilavská

cenník ubytovania, meno: Olga, e-mail: olganemcekova@centrum.sk
dátum: 07.02.2012 20:30:59

Prosím o zaslanie cenníka za ubytovanie v dvojposteľovej izbe v hoteli Alexandra. Zaujímala by ma cena víkendového alebo týždenného pobytu.
Ďakujem.

Pochvala, meno: Ľubomír & Monika, e-mail: urban@a-panter.sk
dátum: 26.01.2012 11:17:23

Chceli by sme sa poďakovať vedeniu a kolektívu Hotela Alexandra za veľmi príjemný víkendový wellness pobyt. Vyjadrujeme osobnú pochvalu šéfkuchárovi Martinovi, čašníkovi Vítkovi a ďalším zamestnancom, ktorí sa o nás starali. Hotel na nás pôsobil veľmi decentne a zároveň útulne, bazén je skvelý, bowling je tiež super a wellness vrelo odporúčame všetkým tak ako aj celý hotelový komplex s jeho službami. Tešíme sa na ďalšiu návštevu a skoré stretnutia.

sluzby a cennik, meno: Gabriela Bilcikova, e-mail: trnava2407@yahoo.com
dátum: 31.12.2011 12:29:38

mame zaujem o ubytovanie v hoteli Alexandria

Vitajte, meno: Tomas, e-mail: design@csweb.sk
dátum: 16.10.2011 23:05:23

Vitajte na web stránke občianskeho združenia Jánska Dolina...

strany: 1